„Konferencja „Medycyna dla sąsiada”

Dodał  |  0 Komentarzy

„Konferencja „Medycyna dla sąsiada” dedykowana jest studentom, stażystom i młodym lekarzom. W tym roku spotykamy się 2 marca 2019 roku w auli B Centrum Dydaktycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Księcia Trojdena 2a. Łącząc siły członków jednego z największych kół naukowych działających przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym – Studenckiego Internistycznego Koła Naukowego prof. Jacka Imieli mamy przyjemność zaprosić Was na spotkanie, które ma na celu podniesienie poziomu wiedzy dotyczącej najczęściej występujących sytuacji klinicznych, z którymi na ścieżce swojego zawodowego, jak i prywatnego życia może się spotkać każdy młody lekarz. Konferencja podzielona jest na trzy sesje tematyczne. Po każdej sesji przewidziany jest czas na 15-minutową dyskusję.

W charakterze wykładowców wystąpią lekarze różnych dziedzin medycyny i nie tylko! W tym roku gościmy m.in. pediatrów, kardiologów, nefrologów, ginekologa, diabetologa, psychiatrę a także dr n. praw.

Także w tym roku dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi Studenckimi Kołami Naukowymi oraz znaną Wam już firmą MIRO udało nam się zorganizować szereg WARSZTATÓW:

1. Warsztaty FAST-USG
2. Warsztaty okulistyczne
3. Warsztaty ALS
4. Warsztaty podstaw EKG

Ponadto podczas konferencji zostaną ogłoszone wyniki czwartej edycji “Internetowego Konkursu Internistycznego” organizowanego przez nasze Koło. Poza licznymi nagrodami książkowymi, dla dziesięciu najlepszych uczestników konkursu czeka również profesjonalny sprzęt medyczny.
REJESTRACJA na konferencję i warsztaty rozpocznie się 19 lutego 2019 roku. Link do formularza zostanie udostępniony na stronie wydarzenia o godzinie 20:00. Liczba pakietów startowych jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zarejestrowanie się na konferencję “Medycyna dla Sąsiada” i odbiór pakietu konferencyjnego do godziny 12:00. Osoby, które nie odbiorą pakietu w terminie, zostaną skreślone z listy uczestników.

Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/351500138958561/