Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Wytrop Nowotwór IX”

Dodał  |  0 Komentarzy

Szanowni Państwo,

Studenckie Koło Naukowe SFEROCYT działające przy Oddziale Pediatrii, Hematologii i Onkologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego serdecznie zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Szkoleniową „Wytrop Nowotwór IX”. 21. marca 2020 roku w Centrum Dydaktycznym WUM odbędzie się już dziewiąta edycja konferencji skupiającej studentów i młodych lekarzy zainteresowanych pediatrią oraz hematologią i onkologią dziecięcą. W tym roku tematem przewodnim konferencji będzie “Wyjątkowy pacjent”. Chcemy zwrócić uwagę na szczególną opiekę jaką musimy otoczyć małych pacjentów chorych onkologicznie i hematologicznie. Studenci będą mieli okazję zapoznać się z ciekawymi przypadkami klinicznymi, uczestniczyć w wykładach prowadzonych przez specjalistów oraz prezentacjach innych studentów. Przewidujemy ciekawe warsztaty, na których będzie można nabyć nowe umiejętności, a dotyczyć będą one między innymi biopsji szpiku. Mamy nadzieję, że w tym roku konferencja cieszyć się będzie równie dużym zainteresowaniem słuchaczy co w latach ubiegłych.

Zapraszamy każdego, kto zainteresowany jest pediatrią i chciałby dowiedzieć się wielu nowych informacji, potrzebnych w przyszłej praktyce lekarskiej.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajduje się na stronie SKN Sferocyt https://skn-sferocyt.wum.edu.pl/ oraz na stronie wydarzenia na Facebook’u.