Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Manufaktura Sukcesu”

Dodał  |  0 Komentarzy

Dnia 23 listopada br. na Wydziale Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu, odbędzie się ogólnopolska konferencja naukowa pt. „Manufaktura Sukcesu”. Farmacja to dynamicznie rozwijający się sektor zdrowotny, w którym z roku na rok pojawia się coraz więcej możliwości pracy. Z tego powodu Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji Oddział Sosnowiec zaprosiło dziewięciu prelegentów, którzy będą opowiadać o historii swojej kariery, a także o nowych perspektywach pojawiających się dla absolwentów farmacji na rynku pracy. 

Podczas tego wydarzenia ponad 100 studentów i absolwentów farmacji z całej Polski, będą mieli okazję dowiedzieć się nieco więcej na temat pracy w takich dziedzinach farmacji, jak: pharmamarketing, farmacja kliniczna, badania kliniczne, praca w firmie farmaceutycznej, czy też jak wygląda praca na uczelni wyższej.

Będzie to idealna okazja dla uczestników do zapoznania się z różnorodnością ścieżek kariery oraz otrzymania praktycznych porad do dalszego rozwoju w dziedzinie farmacji. Wierzymy, że nasza konferencja poszerzy horyzonty studentów i absolwentów farmacji, stworzy przyjazne warunki do rozpoczęcia dyskusji na temat rynku pracy oraz odpowie na nurtujące pytania uczestników.

Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/events/1250172061829219/permalink/1262005060645919/