VIII Śląska Konferencja „Porozmawiajmy o zdrowiu”

Dodał  |  0 Komentarzy

Szanowni Państwo,
mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w
VIII Śląskiej Konferencji „Porozmawiajmy o zdrowiu”, która odbędzie się w dniach 05-06.10.2018. Jak co roku miejscem tego wydarzenia będzie miasto Zabrze.
Zabrze to miasto z pewnością piszące historię jak i tworzące przyszłość medycyny śląskiej, gdzie współpracują ze sobą praktyki lekarzy rodzinnych, szpitale, kliniki oraz instytuty medyczne.
To miejsce gdzie od wielu lat w ramach Konferencji Medycznej „ Porozmawiajmy o zdrowiu” rozmawiamy o najnowszych osiągnięciach naukowych, dyskutujemy i tworzymy nowe rozwiązania dotyczące systemu ochrony zdrowia – nie tylko na Śląsku, ale i w całej Polsce.
To miejsce gdzie swoją wiedzę pogłębiają doświadczeni specjaliści oraz kształcą się nowe kadry medyczne – przyszli lekarze, pielęgniarki i położne oraz ratownicy medyczni.
Obecny czas to z pewnością czas ważnych i gorących dyskusji na temat przyszłości sprawnego funkcjonowania opieki zdrowotnej w Polsce.
W szerokim gronie chcemy wspólnie z Państwem podjąć tą tak istotną debatę ale również pochylić się nad kluczowymi zagadnieniami diagnostyczno-terapeutycznymi dla Medycyny Rodzinnej.

Szczegółowy program, informację organizacyjne oraz możliwość rejestracji znajdą Państwo na stronie internetowej: www.grupamedica.pl w zakładce Bieżące Konferencje
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu.