XVIII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Alergia Astma Immunologia Kliniczna – Łódź 2019″

Dodał  |  0 Komentarzy

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVIII Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Alergia Astma Immunologia Kliniczna – Łódź 2019”, która odbędzie się w dniach 13 – 15 czerwca 2019 r.
Przewodniczącym Konferencji jest Prof. dr hab. Marek L. Kowalski, kierownik Kliniki Immunologii i Alergii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Program edukacyjny i naukowy, obejmujący diagnostykę i postępowanie w astmie i chorobach alergicznych na pewno zaskoczy nową, ciekawą tematyką. W trakcie Konferencji przewidziane jest Sympozjum „Leki biologiczne w astmie i alergii” , obejmujące sesje wykładowe poświęcone praktycznym możliwościom leczenia chorych na astmę i inne choroby alergiczne dostępnymi
w Polsce lekami biologicznymi. W sobotę, trzecim dniu konferencji, odbędzie się II Sympozjum
„Alergia i nadwrażliwość na leki” poświęcone praktycznym zagadnieniom diagnostyki
i postępowania w tych trudnych obszarach klinicznych. W programie konferencji będą także warsztaty „Sam na sam z pacjentem”, mające pomóc lekarzowi w bezpiecznym i efektywnym prowadzeniu procedur alergologicznych w gabinecie alergologicznym.
Szczegółowy program Konferencji jest obecnie w trakcie przygotowywania jednak już zapraszamy na stronę wydarzenia, gdzie sukcesywnie będziemy zamieszczać aktualne informacje programowe
i rejestracyjne: www.alergia-astma-lodz2019.pl