Trendy medycznych stron internetowych w 2023 roku

Dodał  |  0 Komentarzy

Skuteczna strona internetowa, która sprawi, że w nadchodzącym roku nie będziesz odstawać od konkurencji? Webinar: „Trendy medycznych stron internetowych w 2023 roku”.

15 grudnia o godzinie 10:00 odbędzie się webinar organizowany przez medyczną agencję marketingową Solutio Medica. Wydarzenie pozwoli zapoznać się z trendami, które będą praktykowane przez gabinety medyczne w 2023 roku. Co zyska placówka medyczna? Dawkę wiedzy, która pozwoli zachować stabilność biznesową w nadchodzącym, trudnym dla gabinetów roku.

Trendy 2023 roku, które podniosą jakość strony www

Koniec roku to czas podsumowań i planowania działań na nowy rok. Warto zastanowić się, jak prowadzić działania marketingowe, aby zachować stabilność finansową gabinetu. Nadchodzący rok będzie szczególnie trudny dla placówek, ze względu na niestabilne czasy. Gabinety, które nie dorównają konkurencji mogą zaobserwować znaczne spadki przychodów.

Strona internetowa to podstawa prowadzenia działań marketingowych w Internecie. Ważne jest to, aby witryna była zaprojektowana w prawidłowy sposób oraz spełniała standardy dobrej strony internetowej. Gabinety medyczne to placówki, w których nie ma czasu na zastanawianie się co będzie skuteczne, a co nie. Z tego powodu agencja Solutio Medica organizuje webinar, w którym omówi wszystkie ważne trendy, które będą kluczowymi elementami na stronach internetowych w 2023 roku. Uczestnik dowie się co powinien wdrożyć, aby jego strona była skuteczna i nie odstawała od poziomu konkurencji.

Minimalizm czy przepych? W którą stronę zmierzają nowoczesne strony internetowe?

Webinar nie tylko będzie omawiał trendy, ale także będzie poradnikiem, jak stworzyć stronę internetową, która będzie funkcjonalna i ponadczasowa. Zmieniające się wymogi wyszukiwarek stwarzają ciągłe potrzeby udoskonalania stron. Co zrobić, aby witryna nie zaginęła w wynikach wyszukiwania? Jak sprawić, że pacjent trafi na stronę placówki i jak zachęcić go do skorzystania z usługi? Rozszerzenie tego tematu nastąpi na czwartkowym webinarze.

Darmowa check-lista

Po odbytym spotkaniu, uczestnicy wydarzenia poza dawką wiedzy dostaną plik, który będzie zawierać check-listę. Dzięki tej liście gabinet będzie mógł sprawdzić, czy jego witryna spełnia dobre standardy stron internetowych. To łatwy i przejrzysty sposób sprawdzenia co można wdrożyć lub co trzeba zmienić, aby poziom konkurencji był osiągalny.

Jak się zapisać?

Do wydarzenia można zapisać się wchodząc na stronę medycznej agencji marketingowej Solutio Medica, a następnie przechodząc do zakładki ‘Webinary’. Po zapisaniu się dostaniesz mail potwierdzający o zapisaniu się wraz z linkiem do wydarzenia, który będzie aktywny w dniu webinaru. Zadbaj o swoją stronę jeszcze w tym roku i skorzystaj z darmowej wiedzy doświadczonych specjalistów.