Raport płacowy – badania kliniczne 2022

Kariera w Farmacji wspólnie z nowym portalem Pharma jobs (https://pharmajobs.pl/) tworzy raport wynagrodzeń z sektora badań klinicznych. Raport ten oprócz szczegółowych statystyk na temat zarobków na poszczególnych stanowiskach, będzie zawierać także aktualne komentarze ekspertów związanych z tą branżą.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby pracujące w sektorze Clinical Trials w Polsce o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań. Ankieta jest anonimowa, a zebrane wyniki zostaną przedstawione w formie statystyk.

Dzięki temu razem stworzymy szczegółowy raport, opisujący sytuację na rynku pracy w badaniach klinicznych, jakiego jeszcze nie było!

Link do formularza dostępny jest tutaj👉 https://pharmajobs.pl/raport-plac/

Dane do raportu zbieramy do 29 kwietnia.

Pharma jobs to portal dedykowany pracownikom firm farmaceutycznych lub osobom, które dopiero poszukują ofert pracy w tym sektorze. Swoje ogłoszenia publikują polskie i zagraniczne firmy farmaceutyczne oraz ich kontraktorzy jak Clinical Research Organisations (CRO), laboratoria, ośrodki badań klinicznych.

Aktualnie platforma skupia się głównie na sektorze badań klinicznych. Zachęcamy do publikowania ogłoszeń na stronie. W związku z tym, że nasz portal dopiero się rozwija, przez pewien czas dodawanie ofert jest w pełni darmowe!