VIII edycja Liderów Ochrony Zdrowia

Już 11 września rusza VIII edycja Liderów Ochrony Zdrowia!

2 sierpnia Fundacja im. Lesława A. Pagi ogłosiła wyniki. Z setek aplikujących wyłoniono 30 osób, które przez dwa miesiące brać będą udział w warsztatach, szkoleniach i wykładach. Projekt ma im pomóc w przyszłości stać się liderami w sektorze ochrony zdrowia.

To już VIII edycja jednego z flagowych programów Fundacji im. Lesława A. Pagi. Celem Fundacji jest działalność wspierająca rozwój gospodarczy i innowacyjność, edukacyjna, a także wspierająca rozwój osobisty. Liderzy Ochrony Zdrowia to program skupiający osoby, które chcą się angażować w rozwój sektora ochrony zdrowia.

Jakie zadania stawia przed nami jutro?

Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, weekendowe zjazdy prowadzone będą w trybie zdalnym, od 11 września do 24 października. Uczestnicy wraz z ekspertami będą mieli szansę zastanowić się nad pytaniem Jakie zadania stawia przed nami jutro?”,a także zgłębią tematy takie jak: system ochrony zdrowia, przedsiębiorczość, e-zdrowie, innowacje. Będą też pracować nad kształtowaniem kompetencji świadomego lidera.

Partnerstwo kluczem do wiedzy

Program Liderzy Ochrony Zdrowia to nie tylko porządna dawka wiedzy, ale także nieformalne spotkania z ekspertami z branży, czy Alumnami programu, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z sektora ochrony zdrowia. To również szansa na zdobycie co najmniej dwumiesięcznego, płatnego stażu w jednej z firm partnerskich oraz możliwość poznania pracy od podszewki, poprzez towarzyszenie pracownikom firmy partnera strategicznego Grupy Scanmed.

– Dzięki prowadzonym warsztatom, dyskusjom i realizacji wspólnych projektów stypendyści zyskują szerokie spojrzenie na sektor i stojące przed nim wyzwania. Program pomaga Alumnom w obraniu swojej ścieżki zawodowej, m.in. dzięki spotkaniom z przedstawicielami firm partnerskich – liderów rynku medycznego zaangażowanych w organizację tej inicjatywy mówi Adrian Janus, Dyrektor Działu Prawnego i Zarządzania Zgodnością Grupy Scanmed i absolwent programu.

25 października odbędzie się wielki finał programu.

Zapraszamy do obserwowania FB Fundacji im. Lesława A. Pagi, gdzie znajdą się najnowsze informacje na temat programu Liderzy Ochrony Zdrowia oraz pozostałych programów.