Wielki finał VIII edycji Liderów Ochrony Zdrowia

Po prawie dwóch miesiącach kończy się VIII edycja Liderów Ochrony Zdrowia. To jeden z flagowych programów Fundacji im. Lesława A. Pagi skierowany do młodych ludzi, którzy wiążą swoją przyszłość z sektorem ochrony zdrowia i farmacji.

Program Liderzy Ochrony Zdrowia łączy środowisko naukowe z biznesem w czasach, gdy programy edukacji wyższej nie zawsze nadążają za dynamicznie zmieniającym się rynkiem pracy. Poprzedni rok doskonale pokazał jak ważne jest kształtowanie przyszłych liderów zdrowia. Już teraz wiadomo jak ważna będzie dobrze wyszkolona kadra zarządzająca sektorem ochrony zdrowia.

Uczestnicy Liderów Ochrony Zdrowia przez dwa miesiące uczestniczyli w wykładach i warsztatach, szukając rozwiązań dla problemów z jakimi zmaga się teraz sektor ochrony zdrowia. Kluczowe okazały się innowacyjne rozwiązania i elastyczne podejście do pracy.

Wielki Finał

Już 25 października, o godzinie 18:30, odbędzie się wielki finał na zoomie. Czego możemy spodziewać się po tegorocznym finale? Przede wszystkim będzie to podsumowanie wielotygodniowej pracy 30-stu uczestników programu, którzy podzieleni na 4 grupy realizowali zadania zaproponowane przez firmy partnerskie: Scanmed, Philips, Novo Nordisk oraz Novartis. Grupy będą miały szansę zaprezentować wyniki swojej dwumiesięcznej pracy nad case study, a następnie wyłonione zostanie najlepsze rozwiązanie.

W finale uczestniczyć będą nie tylko uczestnicy Liderów Ochrony Zdrowia, Alumni Fundacji, przedstawiciele partnerów, a także inni znamienici goście! Nie zabraknie czasu na networking!

Serdecznie zapraszamy na Finał Liderów Ochrony Zdrowia, 25 października, 18:30, ZOOM.

Obowiązują zapisy: loz@paga.org.pl

Partner strategiczny: Scanmed

Partnerzy: Alcon, Asseco Poland, AstraZeneca, Boehringer Ingelheim, Gedeon Richter, Kancelaria Gessel, Lilly, Medtronic, Mercer, Novartis, Novo Nordisk, Philips, Roche.

Partnerzy wspierający: Aidify, Fundacja My Pacjenci, GdziePoLek.pl, Kancelaria Kondrat i Partnerzy, Kancelaria Kieszkowska Rutkowska Kolasiński.

Patroni Medialni: Borgis, Biotechnologia.pl, cowzdrowiu.pl, dlastudenta.pl, farmacja.pl, Kariera w farmacji, MedTube, mgr.farm jestem farmaceutą, miesięcznik Magiel, studentnews.pl, student.pl, students.pl